למה צריך להגיד כל דבר אלף פעם? אני את הלימודים שלי סיימתי, עכשיו תורך לקחת אחריות! מתי כבר תתנהג בהתאם לגילך?

נמאס לכם מהמשפטים האלה? אל תתייאשו: אפשר לשפר את האווירה בבית, ולעזור לילדים עם הפרעת קשב להאמין בעצמם, להצליח ולהגיע להישגים.

הספר ׳אל תיתנו להפרעת הקשב להפריע׳  מדריך אופטימי להורים, הוא אוסף כלים פרקטיים המבוססים על ניסיוני המקצועי רב-השנים ועל ניסיוני האישי כאם לבן עם הפרעת קשב, כלים מתוך מודל ASFCA לאימון מתבגרים עם הפרעת קשב אותו פיתחתי במהלך השנים ואף זכיתי מאז להציג ברחבי העולם כולל  בכנס הבינלאומי להפרעות קשב של ארגון ACO בארה"ב.

כאן תמצאו תשובות לשאלות כמו:

מהי הפרעת קשב ואיך מאבחנים אותה? איך להפחית חיכוכים ולהיטיב את התקשורת במשפחה? מה יעזור לילדים לממש את הפוטנציאל שלהם? כיצד נכון להתמודד עם התנגדויות בגיל ההתבגרות? איך משחררים את הילדים לחיים בוגרים?

ובנימה אישית,

אני שומעת מהורים על כל התחושות הקשות שחוויתי והכרתי כל כך טוב בעצמי כאמא. אני רואה את  אובדן השליטה, בלבול וחוסר אונים, לצד התמודדות עם סביבה שלא מבינה. אני מזדהה עם תחושות האשם שמלוות את ההורות ועם תחושת הבדידות.

כאשת מקצוע חיפשתי במשך שנים ספר שיעזור להורים לילדים עם הפרעת קשב להיות פחות מודאגים. שיגרום להם להאמין שאפשר להצליח בזכות הפרעת הקשב, ושייתן עצות כיצד לעקוף את הקשיים ולשפר את האווירה בבית. (כן, זו לא טעות, אפשר למנף את המאפיינים הייחודיים של הפרעת הקשב להצלחה. איך? לומדים איך לממש את היכולות, ולא רק כיצד לעקוף אותם).

משלא מצאתי ספר כלבבי, החלטתי לכתוב אותו בעצמי. כתבתי אותו כי אני באמת מאמינה שבידיכם, ההורים, היכולת להניע תהליך שיאפשר לילדכם להצליח בתחומים שמתאימים לו. אני מאמינה בכוחה של המשפחה להשפיע על ההצלחה של הילדים – ולא פחות חשוב: שאפשר להצליח בזכות הפרעת הקשב, ולא רק לעקוף את הקשיים. הספר נועד להורים לילדים עם הפרעת קשב בכל גיל, המייחלים לילדים אחראים ועצמאיים שמאמינים בעצמם, לתקשורת פתוחה ולאווירה טובה במשפחה.

– ניתן לרכוש את הספר בחנויות ׳סטימצקי׳ ו׳צומת ספרים׳ –

דילוג לתוכן