ההתמודדות המשפחתית עם אתגרי הפרעת הקשב של המתבגרים

כוללת לא רק התמודדות עם קושי בחוסר תשומת לב, קושי להתאפק ודחיינות. אלא גם מאבק בניהול הרגשות, ביכולת לתכנן מראש וניסיון לעזור להם לממש את הפוטנציאל.

אנחנו  רואים את המתבגרים נאבקים עם הפרעת הקשב שלהם והאתגרים שהיא מציבה. מרגישים שאנחנו במרדף תמידי אחרי כיבוי השריפה הבאה. זה מרגיש ששאר בני המשפחה נשארים מאחור ולפעמים שכולנו במאבק אחד עם השני ומולם. אנחנו מוצאים את עצמנו לחוצים, חרדים לעתיד, מוצפים. לא יודעים מתי יגיע האתגר הבא. אבל זה לא צריך להיות כך. אפשר גם אחרת. עובדים ביחד כדי שהם יצליחו לבד.

אנחנו יודעים מה לעשות ואיך לפעול, אבל לפעמים נגמר לנו הכח.

אימון למשפחות עם מתבגרים לקויי קשב מתמקד בדבר הכי חשוב, איכות החיים של המשפחה שלנו.

12 מפגשי אימון בהם נעבור יחד מעל המשוכות לחיי משפחה טובים יותר | יחד נלמד כלים ספציפיים ושיעזרו לכם את לשנות האוירה בבית | נעזור למתבגר.ת שלכם למצות את הפוטנציאל שלהם. נבנה שפה משותפת- משפחתית שתעזור לכם לבנות את החוסן המשפחתי שלכם . נתמודד עם התסכול, חוסר האונים והלחץ שנובעים מאתגרי הפרעת הקשב ואיך להתמודד איתם באופן אקטיבי ויעיל . לשפר את שיתוף הפעולה המשפחתי, להקשיב ולתקשר בדרך יותר יעילה. נלמד מיומנויות להפחתת ויכוחים וריבים ואיך להחזיר את השקט והשלווה למשפחה שלכם.

למשפחות למתבגר.ת שרוצות ללמוד לעזור לילדים שלהם להיות עצמאים ואחראים | להורים למתבגר.ת שרוצים ללמוד איך להיות יותר רגועים ובטוחים בעצמם ובהורות שלהם | להורים למתבגר.ת שרוצים קשר אינטימי, קרוב וטוב עם הילדים שלהם | להורים למתבגר.ת שרוצים להעצים ולחזק את הסמכות ההורית שלהם.

לא משנה מה הסיבה, האימון הזה הוא אימון משנה חיים!

בסוף תהליך האימון יהיו לכם התובנות והכלים  לשנות את הדינמיקה המשפחתית ולבנות  את הביטחון והחוסן הנפשי  של המתבגרים שלכם. תגלו איך להתמודד עם האתגרים של הפרעת הקשב, תמצאו את השקט בכאוס, תהנו ממשפחה מגובשת ותומכת ותדעו איך לעזור להם  להפוך לגירסה  הטובה ביותר של מי שהם אמורים להיות.

יש לכם את ההזדמנות להיות המשפחה שאתם רוצים להיות.

דילוג לתוכן