מדריך אופטימי להורים, שרוצים ללמוד איך לגדל ילדים מצליחים בזכות הפרעת הקשב.

(ובלי תחושות אשם, חוסר אונים ואובדן שליטה).

בספר, שהוא מדריך פרקטי תמצאו 16 שיעורים ישימים (כולל שאלות, משימות, אסטרטגיות ודרכי פעולה) בהם תלמדו טכניקות, תקבלו כלים, ואינסוף השראה והעצמה. נחדיר את הביטחון בכם ההורים עם מיומנויות מעשיות ליום יום כדי שתיפרדו  מייסורי המצפון ורגשות האשם. תדעו איך להתמודד עם מצבים מורכבים  בצורה הטובה ביותר ותהיו שלמים ובטוחים שאתם עוזרים להם להתפתח ולגדול, באופן הטוב ביותר.

”כשהתחלתי לקרוא את הספר חשבתי שציפי כנראה היתה אצלי בבית בלי שראיתי אותה. אחרת,  איך  היא ידעה מה קורה בדיוק עם המתבגר שלי ומה צריך לעשות? הספר נותן לי שקט נפשי ולגיטמציה שהכל כבר עכשיו בסדר ושגם אם דברים לא מסתדרים, הם עוד יסתדרו בעתיד”

מירב ירושלמי

אומרים לנו שהפרעת קשב היא גזרת גורל ואין מה לעשות איתה. להפרעת קשב יש "מחיר" שכל המשפחה משלמת. הילדים שלנו לא יצליחו לממש את הפוטנציאל שלהם.

אבל אם זה היה נכון, המציאות והמחקרים הרבים לא היו מוצאים שילדים עם הפרעת קשב הופכים למבוגרים המיומנים באלתור, דבקים במציאת פתרונות, יזמים בעלי תעוזה עם יכולת ראייה של התמונה הרחבה, חשיבה חדשנית ומקורית מחוץ לקופסא שהופכים אותם למנוע להצלחה בעולם העבודה ובכלל (תשאלו את ביל גיטס וסטיב ג׳ובס).

לקחתי את הספר ׳אל תתנו להפרעת הקשב להפריע׳ של ציפי קוברינסקי איתי לפריז וסיימתי אותו כבר בטיסה. יופי של ספר!! נותן פרספקטיבה נהדרת להורים ולמשפחות עם ADHD ואפילו כולל פרק על זוגיות. ממליצה מאוד גם למשפחות וגם למטפלים.

– איריס ברכוז, פסיכולוגית חינוכית –

בתהליך אישי ומקצועי שעברתי במשך 30 שנה מאז שהבן הצעיר שלי אובחן עם הפרעת קשב ועד היום כשאני מדריכת מאמנים, מנחת קורסי אימון משפחתי ומרצה מבוקשת בתוכניות שונות להדרכת הורים במוסדות אקדמאיים, שמתי לב שתמיד היה גורם אחד משמעותי יותר מכל גורם אחר שהוביל להצלחה של ילדי הקשב – כוחה וחוסנה של המשפחה. ככל שההורים מקבלים  הדרכה מפורטת, פרקטית וישימה יותר ככה ההתמודדות היא קלה, פשוטה וברורה יותר. רגשות האשם, התסכול וייסורי המצפון שוככים  והם מרגישים בטוחים יותר בעצמם ובתגובות שלהם.

מטרת הספר היא לתת מענה מדויק, ברור ופרקטי כדי להתמודד עם מצבים מאתגרים, לדעת מה לעשות ברגעים בהם הכל נראה שלא מסתדר, ולמצוא שקט נפשי, שלווה ורוגע.

"כאמא אני לא תמיד יודעת מה נכון ומה לא. הספר עוזר לי כל פעם מחדש לסמוך על עצמי , נוטה בי את הביטחון לדעת מה לעשות להיות שלמה יותר עם עצמי והכי חשוב נותן לי תקווה שהכל אפשרי"

רונית בכר

 • ביקורת האשמה ורגשות אשם.
 • איבחונים וטיפול תרופתי
 • תפקיד ההורה.
 • קשיי התארגנות ושינוי הרגלים.
 • מחשבות שליליות.
 • שקרים.
 • ללמוד מטעויות: איך לא לעזור לילדים להצליח.
 •  ללמוד מהצלחות: איך לעזור לילדים להצליח.
 • איך מייצרים מוטיבציה ללמידה.
 • מהי הדרך הטובה ביותר לגייס את צוות בית הספר.
 • מיומנויות חברתיות.
 • טיקים ואמפתיה.
 • גיל ההתבגרות.
 • הגיוס לצבא.
 • ילדים בוגרים עם הפרעת קשב.
 • זוגיות עם הפרעת קשב.

ובנוסף, 16 משימות שאפשר מייד ליישם + 40 אסטרטגיות להתמודדות במצבים מאתגרים + הגישה המערכתית ומודל האימון שפיתחתי + דוגמאות מהשטח ותיאורי מקרה אמיתיים

"זה יכול להיות הספר הכי שימושי גם למי שעובד עם ילדים עם הפרעת קשב וגם להורים עצמם. עם גישה מאוד חיובית ואופטימיות  שמפחיתה רגשות אשמה וסטיגמות. עם דוגמאות אישיות מהחיים ותיאורי מקרה מקצועיים מהקליניקה, עם הרבה כנות ומקצועיות ובצורה נגישה וברורה – ציפי מביאה בשורה חדשה של תקווה לעולמם המאתגר של ילדי הקשב ומשפחותיהם"

מרכוס ליכטמאייר, פסיכולוג –

למי לפנות כדי למצוא את העזרה הטובה ביותר + איך לגייס את עזרתה של המערכת הבית ספרית + כיצד מעודדים מוטיבציה ללמידה + מה לעשות כדי להתמודד בהצלחה עם מצבים מאתגרים ומורכבים + מה צופן העתיד ואיך להגיע אליו מוכנים. ומעל הכל להיות שלמים עם הדרך בה אתם בוחרים לגדל את ילדכם.

(נ.ב תגלו גם שלא באמת סיימתם לקרוא אותו. כי כל פעם שתתקלו בעוד שאלה, תחזרו אליו כדי למצוא עוד תשובה)

יום אחד באמצע נסיעה הביתה הדלקתי את הרדיו ובלי שהתכוונתי "נפלתי" על ריאיון של ציפי אצל ורדה רזיאל זקונט. מאותו רגע ידעתי שהגעתי לאן שהייתי צריכה. במקום לנסוע הביתה נסעתי לחנות ספרים וקניתי את הספר. פתאום הדברים הסתדרו לי. כמורה למתמטיקה נתקלתי במשך שנים בתלמידים מוכשרים אבל לא ממומשים. אינטואיטיבית ניסיתי לסייע אבל לא הזדמן לי לחקור את הנושא לעומק. כשהנכד שלי אובחן עם הפרעת קשב הבנתי שעכשיו זה הזמן להבין. דווקא בגלל שאני מורה למתמטיקה הספר היה הצלחה עבורי. הוא ממוקד עם הסברים מתודיים ברורים ומדויקים.  הוא גם נותן תקווה וגם עוזר להבין איך לגשת, איך להתמודד ואיך להצליח לעזור לו. התחושה שצריך רק ללמוד איך לחיות עם הפרעת קשב כדי להצליח היא לא תסולא בפז"

אניה דרוך

למי הספר מתאים ?

להורים שרוצים לדעת איך לעזור לילדים שלהם להצליח בחיים בזכות הפרעת הקשב.

להורים שרוצים להיות בטוחים בעצמם בהתמודדות עם המערכות השונות.

להורים שכבר נקטו בדרכים שונות כדי למצוא תשובות לקשיים שמגיעים עם הפרעת הקשב אבל עדיין לא מצאו את המענה המתאים.

אנשי מקצוע שרוצים ללמוד מודל אימוני חדשני שיעזור להם בעבודה עם ילדים מאובחני קשב ומשפחותיהם.

מדובר בספר חדשני וייחודי המאפשר שינוי מחשבתי ופרקטי בהתמודדות ההורית עם אתגרי היום יום

בעלות של  96 ₪ בלבד!

?!


את הספר  הזה כתבתי מניסיוני האישי כאמא לילד עם הפרעת קשב ומניסיוני המקצועי כאשת מקצוע בתחום במשך שנים. לכן היה לי חשוב שיהיה בו כל מה שאני לא מצאתי כשחיפשתי רעיונות, כלים ודרכי פעולה. יש בו טיפים וטכניקות שניתן להשתמש בהם כבר תוך כדי קריאה. הוא מעשי ופרקטי.  מבוסס על מחקרים וידע תיאורטי עדכניים וכל פעם תמצאו את עצמכם חוזרים אליו כי יש בו פתרונות לכל מה שאתם מחפשים.

כן. בספר תמצאו דוגמאות ספציפיות לבעיות נפוצות שרווחות בבתים רבים ולצידן טיפים טכניקות ורעיונות לביצוע (וגם אם אתם נתקלים באתגרים אחרים, תגלו שאתם יכולים לעשות התאמות לבית שלכם פשוט כי לכל דוגמא יש הסבר רציונלי). תמצאו גם משימות ותרגילים בסיום כל פרק לעבודה עצמית ותרגול ותקבלו ארגז כלים מאורגן ומדויק אליו תוכלו לחזור בכל עת כדי להעמיק ולהבין עוד יותר איך להתמודד עם האתגרים.

אם ניסית דברים אחרים ודבר לא עזר, אם קראת מה שכתבתי והתחברתם, אני מזמינה אותך להיכנס לקישור ולקבל ללא עלות גישה לפרק הראשון מתוך הסיפור. (כי אין כמו מראה עיניים כדי לדעת אם הספר מתאים לכם).

ציפי קוברינסקי מאמנת ותיקה ומנוסה, מרצה, מנחה המתמחה בליווי משפחות ובוגרים המאובחנים עם הפרעת קשב. החזון שלי הוא הורים שמתנהלים מתוך מצפן פנימי ברור ומדויק. עם חיבור לעצמם וחיבור לילדים ולמשפחתם. המטרה שלי היא לעזור להם להתמודד עם התסכול, חוסר האונים והלחץ שנובעים מהפרעת הקשב ולהיות הורים משפיעים, בטוחים וסמכותיים כך שיוכלו לעזור להם להיות מתבגרים מאושרים ובוגרים הבוחרים את חייהם, ולא מתוך אילוצי ההפרעה. אני מאמינה שאפשר להצליח דווקא בזכות הפרעת הקשב. בנוסף להתמחויות המקצועיות והאקדמאיות שלי (בוגרת לימודי אימון התנהגותי- קוגנטיבי. מדריכת מאמנים. מרצה במסגרות פורמליות ולא פורמליות. מרצה בתכנית להכשרת מדריכי הורים במכללת רופין). אני בעצמי אמא לילד (בעצמו כבר נשוי באושר ובעל תואר בהנדסת תוכנה)שהיתה צריכה לעזור לבן שלה למצוא את הדרך הכי טובה עבורו למימוש הפוטנציאל שלו. הספר הזה הוא תולדה של  30 שנות ניסיון הורי, מקצועי ואקדמאי. חלום לנפץ כל מיתוס שלילי על הפרעת הקשב ואמונה מוצקה (וגם מוכחת מקצועית) שאין ילד שלא יכול להצליח, יש ילד שההורים שלו עדיין לא יודעים איך לעזור לו.

דילוג לתוכן