המצפן ההורי: מוכנים להיות ההורים שאתם רוצים להיות עבור הילדים שלכם?

הרצאה להורים למתבגרים עם הפרעת קשב

להיות הורים משפיעים, סמכותיים ובטוחים בעצמם, שעוזרים להצליח בלימודים ולנהל הפרעת הקשב, הורים שיודעים להושיט יד לסערת רגשות, ומלמדים כיצד לשתף פעולה. שמבינים איך אפשר לפתוח נתיבים לעתיד שכולו בחירות אישיות, ולגבש ביטחון ודימוי עצמי גבוה. כל זה אפשרי, ונמצא בידיים שלכם.
המצפן ההורי – הרצאה אפקטיבית ופשוטה ליישום המבוססת על ההיכרות המקצועית שלי עם מאות הורים לילדים הסובלים מהפרעת קשב, שזכיתי ללוות, לייעץ להם ולתמוך בהם לאורך שנים.

בהרצאה אני חושפת לפניכם את מה שצריך לדעת על מתבגרים הסובלים מהפרעת קשב כדי לעזור להם להצליח:

הטעויות שעושים הורים לילדי קש"ר, שבגללן הם לא מצליחים לעזור להם להצליח בלימודים, בחברה ובחיים בכלל.

איך להתנהל עם ילדי קש"ר כדי לגרום להם לשתף פעולה עם עצמם ועם הסביבה.

איך לחזק את תחושת הביטחון והערך העצמי שלהם, כדי שיתחילו להאמין בעצמם וביכולות שלהם.

איך להתמודד עם התנהגויות סיכוניות המאפיינת ילדי קש"ר.

מה צריך לעשות כדי לעזור להם לגדול להיות בוגרים אחראיים הבוחרים את עתידם מתוך הכרה ביכולות ובכישורים שלהם, ולא מתוך אילוצים הנובעים מהתמודדות לא נכונה עם הפרעת הקש"ר.

אין דבר כזה ילד קש"ר שלא יכול לממש את עצמו, מימוש עצמי הוא תוצאה ולא עובדה!

זו לא עוד הרצאה עם סיסמאות, שטיקים וטריקים, אלא הרצאה פרקטית, שבה משולבות דוגמאות רבות ובסיפורי מקרה אמיתיים. המטרה אינה לדעת מה צריך לעשות בתיאוריה, אלא מה לעשות מחר בבוקר!

אני מאמינה בכל ליבי שהורים למתבגרים עם הפרעת קשב, שיודעים "לרקוד" על ציר הגמישות־סמכות, שמצאו את הא'גנדה המדויקת שלהם ושמכירים את הכוחות ואת החוזקות שלהם, יצליחו לגדל מתבגרים מאושרים. אותי מעניין שכהורים נצליח לעזור לילדינו להגיע למקום שבו הם מממשים את עצמם למרות הפרעת הקשב, ניתן להם בסיס בטוח ונכוון אותם בבטחה, בידיעה ובראייה מפוכחת של המציאות, אל עתיד של דלתות פתוחות לרווחה.

דילוג לתוכן